Johan Krouthén oljemålning

Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

70 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN (1858-1932): Höstlandskap, signerad och daterad 1910, olja på duk, ca 73x100 cm

473401

2017-07-11