Klubbat för:
Osåld
Utropspris
70 000 SEK
JOHAN KROUTHÉN (1858-1932): Höstlandskap, signerad och daterad 1910, olja på duk, ca 73x100 cm
473401
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här