Raymond Weil Tango herrarmbandsur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAYMOND WEIL, armbandsur, Tango, gulddoulé/stål, 1990-tal, quartz, datum, refnr. 5500, boettnr. Z 314318, originallänk, viklås, diameter 35 mm

Går vid inskrivningstilläfllet, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

473402

2017-08-22