Raymond Weil Tango herrarmbandsur
Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
RAYMOND WEIL, armbandsur, Tango, gulddoulé/stål, 1990-tal, quartz, datum, refnr. 5500, boettnr. Z 314318, originallänk, viklås, diameter 35 mm
Går vid inskrivningstilläfllet, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
473402
2017-08-22