Henri Matisse efter SPADEM

Henri Matisse efter SPADEM
Henri Matisse efter SPADEM
Henri Matisse efter SPADEM
Henri Matisse efter SPADEM

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI MATISSE, efter, Le cygne /The Swan, signerad och daterad i trycket, -53, SPADEM , printed in France, serigrafi, 47x38 cm,
SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles

473429

2017-07-18