Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
HENRI MATISSE, efter, Le cygne /The Swan, signerad och daterad i trycket, -53, SPADEM , printed in France, serigrafi, 47x38 cm,
SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles
473429
2017-07-18