Specialauktion Allmoge ljusplåtar

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GUSUM, ljusplåtar, 1 par, mässing, 1900-talets första hälft, inpressad märkning Gusums Bruk, barockstil, för 2 ljus vardera, ca 79x36 cm

Smärre repor

473433

2017-10-16