Wilhelm Holter oljemålning

Wilhelm Holter oljemålning
Wilhelm Holter oljemålning
Wilhelm Holter oljemålning
Wilhelm Holter oljemålning
Wilhelm Holter oljemålning
Wilhelm Holter oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILHELM HOLTER (1842-1916), uppställning, signerad Holter -92, olja på duk, ca 35x51 cm

473436

2017-08-15