Klaffbord England

Klaffbord England
Klaffbord England
Klaffbord England
Klaffbord England
Klaffbord England
Klaffbord England
Klaffbord England
Klaffbord England

Såld för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAFFBORD, England, omkring 1800, låda i sargen, mahogny, hjultrissor, höjd 72, 95x64 cm

Repor, ytslitage

473437

2017-07-11