Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLAFFBORD, England, omkring 1800, låda i sargen, mahogny, hjultrissor, höjd 72, 95x64 cm
Repor, ytslitage
473437
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här