Oljemålning Ernst-Joachim Dumax

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNST-JOACHIM DUMAX (Frankrike, 1811-1900): Landskap med betande kreatur, signerad E. Dumax, olja på duk, ca 32,5x45 cm

Smärre slitage

473439

2017-07-18