Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, Art deco, 1920/30-tal, på sockeln musicerande Pierrot-figur, patinerad samt målad vitmetall, höjd ca 36 cm

Strömbrytaren ur funktion, skärm saknas, bruks och åldersrelaterat slitage.

473442

2017-07-12