Gunnar Zetterström oljemålning

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 42x53 cm

473446

2017-07-12