Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 42x53 cm
473446
2017-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här