Mats Hådell oljemålning

Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning
Mats Hådell oljemålning

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATS HÅDELL (född 1958): Trollmotiv, signerad Mats Hådell, olja på duk, ca 150x100 cm

473452

2017-07-12