Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, mässingsstomme behängd med prismor, för 6 ljuspunkter, höjd ca 70, diameter 45 cm.
Enstaka prismor lösa, visst slitage
473456
2017-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här