Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, mässingsstomme behängd med prismor, för 6 ljuspunkter, höjd ca 70, diameter 45 cm.

Enstaka prismor lösa, visst slitage

473456

2017-07-12