Fickur 14 k guld
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FICKUR, 14 k guld, mekaniskt urverk, plexiglas, vitemaljerad urtavla, svarta arabiska siffor med röd tolva, innerboett i metal, boettnr. 67441, diameter 32 mm, total vikt ca 25,9 g
Verket går ej vid inskrivningstillfället, mindre bucklor, baksida med gravyr, urtavla med emaljskada, plexiglas med repor
473460
2017-07-12