Atlantic armbandsur

Atlantic armbandsur
Atlantic armbandsur
Atlantic armbandsur
Atlantic armbandsur
Atlantic armbandsur
Atlantic armbandsur
Atlantic armbandsur
Atlantic armbandsur

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ATLANTIC, Ambassador, armbandsur, guldpläterad, mekaniskt uppdrag, 1950-tal, mineralglas, stavindex samt arabiska siffror 3,6,9,12, urtavla med delvis guillocherad dekor, diameter ca 35 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, glas med repor, bakboett ej ursprunglig

473463

2017-07-12