Gunnar Frössén oljemålning

Gunnar Frössén oljemålning
Gunnar Frössén oljemålning
Gunnar Frössén oljemålning
Gunnar Frössén oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR FRÖSSÉN (född 1948): Komposition, signerad a tergo G Frössén, "Sängen" 86-89, olja på duk, 65x81 cm

473468

2017-07-12