Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JORDGLOB, 1900-talets mitt, Columbus Jordglob, Ivar Asp Ab, på träfot, höjd ca 50 cm
Sliatge och bucklor, fot med plakett
473469
2017-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här