Jordglob

Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JORDGLOB, 1900-talets mitt, Columbus Jordglob, Ivar Asp Ab, på träfot, höjd ca 50 cm

Sliatge och bucklor, fot med plakett

473469

2017-07-12