Gösta Gustavsson blandteknik

Gösta Gustavsson blandteknik
Gösta Gustavsson blandteknik

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA GUSTAVSSON (född 1931): Fiskare under bro, signerad och daterad Gösta Gustavsson 1986, blandteknik, 16x21 cm

473471

2017-07-12