Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BADRUMSSKÅP, "Castore", CM Torino, Italien 1960-tal, bakelit och glas, höjd ca 46, 85x14 cm
Smärre slitage, list saknas
473474
2017-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här