Badrumsskåp Italien

Badrumsskåp Italien
Badrumsskåp Italien
Badrumsskåp Italien
Badrumsskåp Italien
Badrumsskåp Italien
Badrumsskåp Italien
Badrumsskåp Italien
Badrumsskåp Italien
Badrumsskåp Italien
Badrumsskåp Italien

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BADRUMSSKÅP, "Castore", CM Torino, Italien 1960-tal, bakelit och glas, höjd ca 46, 85x14 cm

Smärre slitage, list saknas

473474

2017-07-12