Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SABEL, svensk, 1800-talets slut, för officer, klinga med etsad och förgylld dekor, förgyllt mässingsfäste med dekor av fantrofé, blank stålbalja med 2 koppelringar, längd 86 cm

473476

2017-09-24