Peter Freudenthal

Peter Freudenthal
Peter Freudenthal
Peter Freudenthal
Peter Freudenthal

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): (2) Kompositioner, signerade och daterade Peter Freudenthal 1983 resp. 88, färglitografi, 45/75 resp. HC, rammått 71x55 cm

473478

2017-07-12