Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER FREUDENTHAL (född 1938): (2) Kompositioner, signerade och daterade Peter Freudenthal 1983 resp. 88, färglitografi, 45/75 resp. HC, rammått 71x55 cm
473478
2017-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här