Peter Freudenthal komposition

Peter Freudenthal komposition
Peter Freudenthal komposition

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad Peter Freudenthal 1983, färglitografi, 30/90, 56x84 cm

473479

2017-07-12