Peter Freudenthla kompositioner
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER FREUDENTHAL (född 1938): (2+1) Kompositioner, signerade och daterade Peter Freudenthal 1980 2/150 resp. 1988/HC resp. signerad Peter Freudenthal/A. P. Falk, färglitografier, bladstorlek 29x35, 47x44 samt 22x38 cm
473480
2017-07-12