Peter Freudenthla kompositioner

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): (2+1) Kompositioner, signerade och daterade Peter Freudenthal 1980 2/150 resp. 1988/HC resp. signerad Peter Freudenthal/A. P. Falk, färglitografier, bladstorlek 29x35, 47x44 samt 22x38 cm

473480

2017-07-12