Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSSKEDAR, 11 st., silver, modell svensk spetsig, Markströms, Uppsala, olika årsstämplar, mestadels 1930-tal, vikt ca 416 g
473485
2017-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här