Bordsskedar silver

Bordsskedar silver
Bordsskedar silver
Bordsskedar silver
Bordsskedar silver
Bordsskedar silver
Bordsskedar silver

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSSKEDAR, 11 st., silver, modell svensk spetsig, Markströms, Uppsala, olika årsstämplar, mestadels 1930-tal, vikt ca 416 g

473485

2017-07-12