Fat skålfat Kina famille rose

Fat skålfat Kina famille rose
Fat skålfat Kina famille rose
Fat skålfat Kina famille rose
Fat skålfat Kina famille rose
Fat skålfat Kina famille rose
Fat skålfat Kina famille rose
Fat skålfat Kina famille rose
Fat skålfat Kina famille rose
Fat skålfat Kina famille rose
Fat skålfat Kina famille rose
Fat skålfat Kina famille rose
Fat skålfat Kina famille rose
Fat skålfat Kina famille rose
Fat skålfat Kina famille rose

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, SKÅLFAT, famille rose, SKÅL, porslin, Kina, med blomdekor, 1700/1800-tal, diameter 23 resp. 15 cm

Lagningar och nagg

473496

2017-07-12