A G Dufva bricka 1800/1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

A G DUFVA, bricka, rokokostil, 1800-/1900-tal, nysilver, signerad Gv. A. Kuhnert, märkt "A G Dufva Alpacca", ca 77,5 x 48 cm

473498

2017-07-12