A G Dufva bricka 1800/1900-tal
2017-07-12
473498
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
A G DUFVA, bricka, rokokostil, 1800-/1900-tal, nysilver, signerad Gv. A. Kuhnert, märkt "A G Dufva Alpacca", ca 77,5 x 48 cm