Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1887-1951): Kvinnlig modell, signerad och daterad C E Fredriksson 1922, olja på duk, ca 46,5x38,5 cm
Färgbortfall
473499
2017-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här