Carl Einar Fredriksson

Carl Einar Fredriksson
Carl Einar Fredriksson
Carl Einar Fredriksson
Carl Einar Fredriksson
Carl Einar Fredriksson
Carl Einar Fredriksson

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1887-1951): Kvinnlig modell, signerad och daterad C E Fredriksson 1922, olja på duk, ca 46,5x38,5 cm

Färgbortfall

473499

2017-07-12