Julius Olsson oljemålning

Julius Olsson oljemålning
Julius Olsson oljemålning
Julius Olsson oljemålning
Julius Olsson oljemålning
Julius Olsson oljemålning
Julius Olsson oljemålning

Såld för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JULIUS OLSSON (1864-1942): Kustlandskap, signerad Julius Olsson, olja på duk, 62x76 cm

473500

2017-07-12