Fartygsventil mässing

Fartygsventil  mässing
Fartygsventil  mässing
Fartygsventil  mässing
Fartygsventil  mässing
Fartygsventil  mässing
Fartygsventil  mässing
Fartygsventil  mässing
Fartygsventil  mässing
Fartygsventil  mässing
Fartygsventil  mässing
Fartygsventil  mässing
Fartygsventil  mässing

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FARTYGSVENTIL, mässing, glas, öppningsbar, 1900-talets första hälft, Ø ca 25 cm

Bruksslitage

473503

2017-07-12