Soffor skinn
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFOR, 2 st., 2 resp. 3-sits, ljusbeige skinn, troligen Danmark 1960-tal, sitthöjd ca 42, längd 205 resp. 150, djup 78, höjd 61 cm, sittdjup ca 50 cm
Bruksslitage, skinn med viss nyansskillnad
473511
2017-07-12