Soffor skinn

Soffor skinn
Soffor skinn
Soffor skinn
Soffor skinn
Soffor skinn
Soffor skinn
Soffor skinn
Soffor skinn
Soffor skinn
Soffor skinn
Soffor skinn
Soffor skinn
Soffor skinn
Soffor skinn

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFOR, 2 st., 2 resp. 3-sits, ljusbeige skinn, troligen Danmark 1960-tal, sitthöjd ca 42, längd 205 resp. 150, djup 78, höjd 61 cm, sittdjup ca 50 cm

Bruksslitage, skinn med viss nyansskillnad

473511

2017-07-12