Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
HÄNGSKÅP för hörn, allmoge, daterad 1805, kurbitsmålad, höjd ca 91, 76x47 cm
Nyckel saknas, skador, slitage
473514
2017-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här