Hörnskåp allmoge

Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

HÄNGSKÅP för hörn, allmoge, daterad 1805, kurbitsmålad, höjd ca 91, 76x47 cm

Nyckel saknas, skador, slitage

473514

2017-07-12