Alberts bord 1950/60-tal

Alberts bord 1950/60-tal
Alberts bord 1950/60-tal
Alberts bord 1950/60-tal
Alberts bord 1950/60-tal
Alberts bord 1950/60-tal
Alberts bord 1950/60-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERTS, bord, Tibro, 1950/60-tal, mahognyfanér, benställning i koppar, fotavslutningar i form av kulor, höjd ca 44, diameter 39 cm

Visst fanérsläpp, bruksslitage

473515

2017-07-12