Soffbord med klaff

Soffbord med klaff
Soffbord med klaff
Soffbord med klaff
Soffbord med klaff
Soffbord med klaff
Soffbord med klaff
Soffbord med klaff
Soffbord med klaff
Soffbord med klaff
Soffbord med klaff

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD med klaff, 1900-talets andra hälft, teak, höjd 57, utfälld diameter ca 120 cm, resp 60x120

Bruksslitage

473517

2017-07-15