Nils G Stenqvist etsning

Nils G Stenqvist etsning
Nils G Stenqvist etsning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS G STENQVIST (1934-2005): Komposition, signerad och daterad Nils G. Stenqvist 1975, 268/210, etsning, ca 12x16 cm

473524

2017-07-13