Roland Kempe färglitografi

Roland Kempe färglitografi
Roland Kempe färglitografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND KEMPE (1907-1991): Komposition, signerad och daterad R. Kempe, 185/260, färglitografi, ca 40x31 cm

473525

2017-07-13