Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FERNAND LEGÉR (1881-1955): Stilleben, signerad och daterad i trycket FL augusti -51, färglitografi, bildmått ca 27x19,5 cm
473526
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här