Fersinand Legér färglitografi

Fersinand Legér färglitografi
Fersinand Legér färglitografi

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FERNAND LEGÉR (1881-1955): Stilleben, signerad och daterad i trycket FL augusti -51, färglitografi, bildmått ca 27x19,5 cm

473526

2017-07-13