Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 8 st, 1940-tal, Nordiska Kompaniet, bestående av 2 karmstolar, 6 stolar, shakermodell, rödbok, stolarna skyltmärkta NK R44923-C29147, sitthöjd 48 cm
Omklädda sitsar, slitage
473528
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här