Stolar NK

Stolar NK
Stolar NK
Stolar NK
Stolar NK
Stolar NK
Stolar NK
Stolar NK
Stolar NK
Stolar NK
Stolar NK
Stolar NK
Stolar NK

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 8 st, 1940-tal, Nordiska Kompaniet, bestående av 2 karmstolar, 6 stolar, shakermodell, rödbok, stolarna skyltmärkta NK R44923-C29147, sitthöjd 48 cm

Omklädda sitsar, slitage

473528

2017-07-13