Peter Dahl akvarell

Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell

Såld för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Porträtt föreställande konstnärens mor, signerad Peter Dahl, akvarell på Arches-papper, 76x58 cm

473529

2017-07-12