Herman Kähler vaser

Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMAN KÄHLER, keramik, 4 dlr, jugend, tidigt 1900-tal, glaserat lergods, signerade HAK, höjd ca 9-25 cm

Vissa nagg

473532

2017-07-12