Sideboard Ulferts

Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts
Sideboard Ulferts

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEN ENGDAHL & TAGE OLOFSSON, Ulferts, bokhylla "Ulf", teak, 1960-tal, vitrinskåp, skjutdörrar och öppna hyllplan, höjd ca 174, 201x52 och 61x52 cm

Bruksslitage, fanérskador, repor

473535

2017-07-12