Vaser tenn Göthlin

Vaser tenn Göthlin
Vaser tenn Göthlin
Vaser tenn Göthlin
Vaser tenn Göthlin
Vaser tenn Göthlin
Vaser tenn Göthlin
Vaser tenn Göthlin
Vaser tenn Göthlin

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 2 st, tenn, 1980-tal, barockstil, märkta Göthlin, ciselerad reliefdekor, höjd 16,5-25 cm

Bruksslitage

473538

2017-07-13