Piero Fornasetti papperskorg
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PIERO FORNASETTI, papperskorg, Italien, omkring 1900-talets mitt, papier maché, handmålad dekor med hattar, märkt Fornasetti Milano made in Italy,höjd 56, diameter ca 26 cm
Omfattande färgbortfall och skador
473540
2017-07-13