Märklin tåganläggning spår Ho
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, 1900-talets andra hälft, bestående av bl.a: lok 3001, lok 3030, lok 329/1, lok E44039, ca 22 vagnar samt större samling räls, byggnader i plast samt fordon i metall
Bruksslitage, skador, SAV garanterar inte funktionen
473541
2017-07-12