Märklin tåganläggning spår Ho

Märklin tåganläggning spår Ho
Märklin tåganläggning spår Ho
Märklin tåganläggning spår Ho
Märklin tåganläggning spår Ho
Märklin tåganläggning spår Ho
Märklin tåganläggning spår Ho
Märklin tåganläggning spår Ho
Märklin tåganläggning spår Ho
Märklin tåganläggning spår Ho
Märklin tåganläggning spår Ho

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, 1900-talets andra hälft, bestående av bl.a: lok 3001, lok 3030, lok 329/1, lok E44039, ca 22 vagnar samt större samling räls, byggnader i plast samt fordon i metall

Bruksslitage, skador, SAV garanterar inte funktionen

473541

2017-07-12