Stuart M. Armfield oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STUART M ARMFIELD (1916-1999): tulpaner, signerad Stuart Armfield, olja på pannå, ca 51x40 cm

Smärre ytskador

473543

2017-07-17