Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BRITA HANSSON (1918-1979), Hamnmotiv från Ibiza, monogramsignerad och daterad, olja på duk, 65x95 cm
473544
2017-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här