Brita Hansson sommar

Brita Hansson sommar
Brita Hansson sommar
Brita Hansson sommar
Brita Hansson sommar
Brita Hansson sommar
Brita Hansson sommar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BRITA HANSSON (1918-1979), Hamnmotiv från Ibiza, monogramsignerad och daterad, olja på duk, 65x95 cm

473544

2017-07-17