Gerald Steffe

Gerald Steffe
Gerald Steffe
Gerald Steffe
Gerald Steffe
Gerald Steffe
Gerald Steffe

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERALD STEFFE (född 1939): "Geburt eines Engels, signerad och daterad Gerald Steffe 1963, olja på duk, ca 16x22 cm

473545

2017-07-17