Vas porslin Kina sommar

Vas porslin Kina sommar
Vas porslin Kina sommar
Vas porslin Kina sommar
Vas porslin Kina sommar

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, porslin, Kina, 1800-tal, märke med fyra karaktärer, dekor i underglasyrblått, höjd ca 30,5 cm

Nagg

473546

2017-07-17