Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAS, porslin, Kina, 1800-tal, märke med fyra karaktärer, dekor i underglasyrblått, höjd ca 30,5 cm
Nagg
473546
2017-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här